Hakkımızda

Biz Kimiz

RandevuHastane.com.tr ekibi olarak, Türkiyede bulunan hastanelerin bilgilerini sizlere ücretsiz şekilde sağlamak, hastanelere randevu almak için kolaylıklar sunan gönüllü bir ekibiz. Herhangi bir kuruma bağlı değiliz. Randevu almayı tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde yönlendirme ile Sağlık Bakanlığı üzerinden sağlamaktayız. Sitemiz üzerinden Devlet hastaneleri, devlet hastanelerine bağlı hizmet veren semt poliniklikleri, eğitim ve araştırma hastaneleri, şehir hastaneleri, ağız ve diş sağlığı hastanelerine mhrs sistemi ile randevu alabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça kolay aradığınız hastaneyi bulun ve hastane bilgileri arasından Online Randevu bağlantısına tıklayarak açılan mhrs sistemi üzerinden sisteme giriş yaparak randevu alabilirsiniz.

RandevuHastane.com.tr sitesi 2022’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana Randevu almanız için hastanelerin randevu sayfalarını ve hastaneler hakkında gerekli diğer bilgileri hastane sayfalarına eklemekteyiz. RandevuHastane.com.tr, Türkiye üzerinde kurulmuş olup her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Sitemiz üzerinden kesinlikle ve kesinlikle ücretli randevu verilmemektedir. Bizler sadece hastanelerin bilgilerini sağlayan ve online randevu için Sağlık Bakanlığı mhrs randevu sistemine yönlendirme yapan bir siteyiz.